Våra medarbetare

Här hittar du kontaktuppgifter till våra medarbetare.

VD Utesäljare Innesäljare Färgsäljare Lager, Transport & Administration

VD

Utesäljare

Bosse Fredriksson

Inköpsansvarig, Utesäljare

070-937 12 57

bo.fredriksson@gamlajernboden.se

Håkan Holm

Utesäljare

072-644 53 47

hakan.h@gamlajernboden.se

Jörgen Abrahamsson

Utesäljare

Tjänstledig

Innesäljare

Stefan Bengtsson

Stål- & Innesäljare

0457-47 29 94

stefan.b@gamlajernboden.se

Olof Holm

Innesäljare

0457-38 18 12

olof.h@gamlajernboden.se

Anton Lindström

Innesäljare

0457-47 29 96

anton.l@gamlajernboden.se

Jan-Henrik Petersson

Innesäljare

0457-47 29 98

janhenrik.p@gamlajernboden.se

Johan Nöjd

Innesäljare, Transport

0457-47 29 93

johan.nojd@gamlajernboden.se

Mikael Isaksson

Innesäljare

Föräldraledig

Fredrik Olsson

Innesäljare

Färgsäljare

Håkan Nilsson

Färgsäljare

0457-38 18 16

hakan.n@gamlajernboden.se

Per-Olof Martinsson

Färgsäljare

0457-38 18 14

perolof.m@gamlajernboden.se

Lager, Transport & Administration

Tommy Lindström

IT, Administration & Affärssystem

0457-47 29 92

tommy.l@gamlajernboden.se

Josefin Wallin

Administration, Inköp

0457-47 29 90

josefin.w@gamlajernboden.se

Helena Isaksson

Administration, Kassapersonal

0457-47 29 90

helena.i@gamlajernboden.se

Lena Karlsson

Administration, Kassapersonal

0457-47 29 90

Ann-Charlotte Wik

Ekonomi

0457-38 18 18

acw@gamlajernboden.se

Sofia Johansson

Godsmottagning

0457-38 18 13

gods@gamlajernboden.se

Staffan Johansson

Transport, Innesäljare

0457-47 29 95

staffan.j@gamlajernboden.se

Musbah Abdou

Transport

0457-38 18 19